НОВИНИ

Регіонали створили «Український фронт» і хочуть приєднатися до переговорів між опозицією і владою

Щойно створена громадська спілка «Український фронт» має намір приєднатися до переговорів, які відбуваються між опозицією і владою. Про це повідомляють у прес-службі Харківської обласної організації Партії регіонів із посиланням на голову Харківської ОДА Михайла Добкіна.

«Ми хочемо приєднатися до переговорного процесу, який сьогодні відбувається між опозицією і діючою владою на правах тих , хто представлятиме альтернативну точку зору. Буквально нещодавно представники «Правого сектору» заявили про своє бажання вступити в переговорний процес. Я думаю, що вони мають на це право, представляючи певну частину населення , але таке ж право має і новостворена організація. Це необхідно для того, щоб весь спектр поглядів та інтересів нашої держави на цих переговорах був представлений», - сказав Добкін.

Нагадаємо, що сьогодні у Харкові під час зльоту первинних організацій ПР було оголошено про створення Всеукраїнської громадської спілки громадський  «Український фронт». Символом спілки стала Георгіївська стрічка. 

За даними організаторів, у зльоті, який проходить у Харкові, беруть участь близько 6000 осіб у складі 20 делегацій представників обласних організацій Партії регіонів, нардепи Олег Царьов, Дмитро Святаш, Дмитро Добкін, Анатолій Денисенко, представники дипломатичних кіл, представники КПУ, представники понад 50 громадських організацій та об'єднань.