НОВИНИ

У Мюнхені розпочалася триденна акція на підтримку Майдану

У Мюнхені розпочалася триденна акція на підтримку Майдану. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав активіст Сергій Коба.

«Цей захід відбувається під час міжнародного самміту з безпеки, який проходить цими днями! Ми будемо усіма законними шляхами привертати увагу членів самміту, ЗМІ, а також європейську спільноту до тих проблем, які відбуваються в Україні! Зараз з великої сцени на центральній площі виступають громадські діячі, лунають українські пісні та гасла, збираються кошти на підтримку Євромайдану у Києві, а також роздаються листівки з правдивою інформацією про стан справ на Батьківщині!», - розповів Коба.

За його словами, на мітинг зібралися більше тисячі людей із українською символікою.

«На ці дні запланована насичена програма, в рамках якої будуть автомайдан, проїзд колони автомобілів з символікою основними дорогами міста, піша хода, виступи українських та європейських діячів та політиків», - повідомив активіст.

Віктору Януковичу пропонують зразок заяви про відставку. Фото зі сторінки Коби у Facebook

Нагадаємо, що Коба виїхав із України, коли його мало не арештували. Тим часом, сьогодні на сайті МВС з’явилася інформація, що силовики оголосили у розшук за заочним рішенням судів сина депутата Анатолія Гриценка Олексія, а також активістів Автомайдану Дмитра Булатова та Сергія Кобу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.