НОВИНИ

Європарламентар: Навіщо нам потрібен закон про амністію, який змішує жертв і злочинців?

Голова комітету у закордонних справах Європейського парламенту Ельмар Брок вважає, прийняттям закону про амністію Янукович показав своє небажання дослухатися до свого народу. Про це повідомляє прес-служба Європарламенту.

Європарламентар висловив своє стурбування ситуацією в Україні. «Одностороннім прийняттям суперечливого закону про амністію, президент Янукович показує, що у нього немає бажання прислухатися до вимог свого народу і конструктивно працювати з демократичною опозицією щодо врегулювання кризи, включно з конституційною реформою і законом про вибори. Спіраль насильства треба зупинити, і влада повинні створити умови для цього», - вважає політик.

 «Я не розумію, чому люди, які були несправедливо арештовані або жорстоко побиті, і ті, чиї родичі зникли, потребують закону про амністію, щоб побачити, що справедливість нарешті відновлено», - наголосив він.

Ельмар Брок також запитує, на якій підставі жертви вже скасованих законів і далі утримується під вартою, а винуватці насильства є непокараними? «Навіщо нам потрібен закон про амністію, який встановлює нерівні умови і змішує жертв і злочинців», - запитує він.

«Президент Янукович повинен дослухатися до свого народу і вести серйозний, безумовної та недвозначний діалог з опозицією», - наголосив Брок.

«Насильство та залякування не гідні демократичної держави і якщо вони будуть продовжуватися, ми повинні реагувати цільовими санкціями проти тих, хто несе відповідальність, прямо чи опосередковано, за них», - вважає політик.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.