НОВИНИ

Рибак: Янукович може розпустити Раду

Спікер Верховної Ради Володимир Рибак не виключає, що президент Віктор Янукович може розпустити парламент. Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу "Інтер", яке транслювалося сьогодні ввечері.

"Якщо парламент буде продовжувати поводити себе таким чином, що буде перерви весь час оголошувати. Якщо парламент не буде ухвалювати закони, необхідні державі, необхідні нашим виборцям…" - почав Рибак.

"Президент сказав: "Я змушений буду звернутися до народу України, що такий парламент нам не потрібен, і я проведу консультації з керівниками фракцій, керівництвом парламенту, я підпишу закон про розпуск парламенту". Тому варіанту такого я не виключаю", - заявив спікер Ради.

Нагадаємо, 29 січня кілька десятків депутатів від Партії регіонів були готові перейти на бік опозиції і проголосувати за закон про амністію всіх затриманих активістів без будь-яких вимог до Майдану. Янукович негайно приїхав до парламенту, і погрожуючи розпуском парламенту придушив бунт у фракції Партії регіонів.

Після цього депутати від ПР, КПУ та позафракційні проголосували за проект представника президента у Раді Юрія Мірошниченка. Опозиція виступала проти його прийняття.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.