НОВИНИ

Силовики хочуть застосовувати проти мітингувальників вогнемети

МВС пропонує додати до переліку спецзасобів, які застосовуються міліцією при охороні громадського порядку, реактивні вогнемети "Джміль" і "Джміль-М". Про це йдеться у проекті постанови уряду.

"Джміль" і "Джміль-М" внесені у розділ переліку спецзасобів, де згадуються ручні газові гранати і патрони з газовими гранатами.

У пояснювальній записці до постанови виконувач обов'язків міністра внутрішніх справ Віталій Захарченко зазначив, що використання таких спецзасобів дозволить "належним чином забезпечити виконання завдань з охорони громадського порядку, громадської безпеки та боротьби зі злочинністю".

Як відомо, реактивний піхотний мобільний вогнемет "Джміль-М" використовується військовими підрозділами радіаційного, хімічного і біологічного захисту (РХБЗ) Сухопутних військ Росії. Він призначений для виведення з ладу автомобільної та легкої броньованої техніки, руйнування укріплених об'єктів.

Вогнемет здатний вражати все на відстані до 1,7 кілометрів, прицільна дальність стрільби - до 800 метрів. Він також може стріляти димовими зарядами, що створюють суцільну завісу і засліплюють противника.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.