НОВИНИ

У «Батьківщині» впевнені, що влада починає фальшувати нові справи проти опозиції

Заяви Міністерства внутрішніх справ, що вилучені у партії "Батьківщина" сервери нібито містять інформацію, яка свідчить, що опозиція заздалегідь планувала масові акції протесту, – це дешева пропаганда. Про заявив координатор Штабу національного спротиву Олександр Турчинов, повідомили в прес-службі «Батьківщини».

За словами Турчинова, тривалий час у МВС розповідали байки, що його працівники ніколи не були в офісі "Батьківщини".

"Були навіть офіційні листи за підписом Захарченка, що ніякого обшуку у "Батьківщині" не відбувалось, а обшук проводився в сусідньому приміщенні", - додав він.

На його думку, нинішні заяви МВС повністю спростовують "їх попередню брехню, що обшуки у "Батьківщині" не проводились".

"Зараз влада починає фальшувати нові справи, створювати нові пропагандистські формули своєї нікчемної агітації", - пояснив політик нові заяви МВС, назвавши їх великим компліментом.

"Але я думаю, що ті люди, які стоять на Майдані, всі українці, патріоти, які розуміють за що вони стоять і борються як у в Києві, так і в себе в регіонах, розуміють, що тут питання не в "Батьківщині", - додав він, наголосивши, що сьогодні головне питання - існування українського народу і української нації, української держави.

"Це питання: бути чи не бути Україні демократичною країною, питання  існування конституційного ладу в Україні, прав громадян, і саме тому люди вийшли на вулицю, а не тому, що це організувала "Батьківщина", - сказав Турчинов.

Він наголосив, що подібні заяви влади зайвий раз підтверджують, "що силові структури скеровані виключно на боротьбу з опонентами режиму та з власним народом і тими політичними силами, які разом із своїм народом захищають Україну".

Нагадаємо, 31 січня в МВС заявили, що масові протестні акції в Києві не були стихійними, а були сплановані заздалегідь, готувався силовий варіант розвитку подій. Про це нібито свідчить "інформація, яка міститься на вилучених серверах ВО" Батьківщина".

9 грудня 2013 року партія «Батьківщина» заявила, що бійці «Беркуту» штурмували офіс партії у Києві та винесли  сервери.

Міліція заперечувала це, однак згодом повідомила, що проводився обшук в офісі сусідньої будівлі - на вулиці Турівській 19-Б у Києві. Причина цього - розслідування шахрайства та зловживання службовим становищем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.