НОВИНИ

"Батьківщина" піймала відомство Захарченка на черговій провокації

Партія «Батьківщина» називає провокацією заяву МВС про запланований характер протестів в Києві. Про це йдеться у заяві партії.

«Сьогодні Міністерство внутрішніх справ України вчергове пішло на загострення протистояння та вдалося до інформаційної провокації, заявивши, що ВО "Батьківщина" нібито заздалегідь і підступно планувала силові акції і кровопролиття на масових протестах, прагнучи видати їх за стихійні», - зазначають у «Батьківщині».

«Якщо керуватися такою псевдологікою МВС, то це виключно члени "Батьківщини" примусили Януковича відмовитися від підписання Угоди про Асоціацію з ЄС. Перевдягнені у форму "Беркуту" партійці зі звірячою жорстокістю били мирних студентів 30 листопада, жорстко розправлялися з журналістами та медиками-волонтерами під час виконання ними професійних обов’язків. А також самі кидали у мітингувальників гранатами з камінням, і використовуючи методи СС, знущалися з роздягнених активістів на морозі, викрадали і вбивали людей», - йдеться у заяві.

У партії наголошують, що не зважаючи на очевидні факти і записи з камер відеоспостереження, міліція нещодавно взагалі заперечувала факт обшуку в офісі партії за адресою вул. Турівська, 13, та вилучення серверів "Батьківщини", повідомивши, що обшук здійснювався в комерційній організації за сусідньою адресою в рамках кримінальної справи про шахрайство.

«Постає логічне запитання, яким чином вилучені сервери "комерційної структури за сусідньою адресою" зараз перетворилися таки у сервери "Батьківщини".  Нагадаємо також, що цей так званий обшук та вилучення серверу проводилися без дотримання елементарних кримінальних процесуальних норм, понятих тощо», - йдеться у заяві.

ВО «Батьківщина» вважає, що «усі ці брудні методи свідчать, що влада веде війну проти власного народу на усіх фронтах, не гребуючи відвертою брехнею та фальсифікаціями».

Нагадаємо, 31 січня в МВС заявили, що масові протестні акції в Києві не були стихійними, а були сплановані заздалегідь, готувався силовий варіант розвитку подій. Про це нібито свідчить "інформація, яка міститься на вилучених серверах ВО" Батьківщина".

 9 грудня 2013 року партія «Батьківщина» заявила, що бійці «Беркуту» штурмували офіс партії у Києві та винесли  сервери.

Міліція заперечувала це, однак згодом повідомила, що проводився обшук в офісі сусідньої будівлі - на вулиці Турівській 19-Б у Києві. Причина цього - розслідування шахрайства та зловживання службовим становищем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.