НОВИНИ

Булатов: Нас не залякають

Один з лідерів Автомайдану Дмитро Булатов, якого утримували в заручниках і катували протягом тижня, дав інтерв'ю в лікарні.

"Незважаючи на те, що моєму тілі немає живого місця, незважаючи на те, що мені порізали обличчя, обіцяючи виколоти око, відрізали шматок вуха, мене розіп'яли, прибивши цвяхам до дверей... незважаючи на всі ці речі, я хочу вам сказати, що нас не залякають і ми зупинятися не збираємося", - сказав він.

Булатов повідомив, що йде на поправку і побажав усім міцного бойового духу".

"Я вважаю, що ніякі перешкоди не зупинять нас від того шляху, який ми обрали. Ми будемо домагатися справедливості. Ми так робили, робимо і будемо робити", - сказав він.

 

Нагадаємо, Дмитро Булатов був викрадений невідомими тиждень тому.

Увечері 30 січня після тривалих тортур і катувань його викинули з машини в лісі неподалік села Вишеньки Бориспільського району під Києвом. Булатов 45 хвилин у важкому стані ходив на морозі села Вишеньки, стукаючи в усі двері, коли нарешті його впустив один з місцевих жителів і дав подзвонити рідним. Наразі він перебуває в лікарні.

Як повідомлялось, за фактом зникнення Булатова відкрито кримінальне провадження за ч. 2. ст. 146 Кримінального кодексу України «Незаконне позбавлення волі або викрадення людини».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.