НОВИНИ

На Донеччині робітників заводів вже примушують жертвувати одноденний заробіток "Беркуту"

На Новокраматорському машинобудівному 30 січня закликали працівників підрозділів зібрати кошти на підтримку працівників МВС, постраждалих у масових заворушеннях у різних містах України.

За інформацією голови профкому НКМЗ Володимира Туки, з ініціативою виступив відділ розвитку персоналу та його керівник Борис ворочок.

Ініціативу підтримав профспілковий комітетом.

«Працівникам запропоновано перерахувати одноденний заробіток на спеціальний рахунок, відкритий в Україні для надання допомоги силовикам» , - повідомив Тука .

Як повідомлялось, 30 січня регіонали Харківської облради та голова ОДА, на знак підтримки застосування сили до мирних людей спецпідрозділами МВС в Києві, прийшли на засідання сесії в темних футболках з написом «Беркут» на грудях.

Крім того, за словами, депутата облради Вікторії Казакової, фракція Партії регіонів Харківської обласної ради передасть 150 тис. грн для лікування постраждалих бійців «Беркута» і придбання нового обмундирування.

29 січня у МВС заявили, що уряд збільшуватиме не чисельність "Беркута", а обсяги його фінансування.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що чисельність спеціальних підрозділів "Грифон" і "Беркут" буде збільшена в шість разів - до 30 тисяч осіб, а повноваження спецпідрозділів МВС - розширені. Такі рішення нібито було прийнято Кабінетом міністрів на закритому засіданні 27 січня.

На даний момент чисельність підрозділів "Беркута" складає близько 4 тисяч осіб , "Грифона" - близько тисячі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.