НОВИНИ

МВС визнає, що активістів на Грушевського могли вбити і "беркутівці"

Серед версій вбивства з вогнепальної зброї трьох учасників протистояння між мітингувальниками та силовиками на вул. Грушевського в Києві розглядається також і можливе вчинення цього злочину співробітниками міліції. Про це заявив у п'ятницю на прес-конференції в Києві перший заступник начальника Головного слідчого управління МВС Віталій Сакал.

"Розглядається кілька версій скоєння цих вбивств, в тому числі – співробітниками "Беркута", - сказав Сакал.

Він підкреслив, що не можна виключати жодну з версій, у тому числі і цю.

За його словами, місце скоєння цих злочинів досі ще не встановлено.

У свою чергу, заступник начальника головного слідчого управління МВС України Олег Татаров розповів: "Відпрацьовується така версія - вчинення вбивства невстановленими особами. Це офіційна версія, а невстановлені особи - це можуть бути різні люди, їх може бути маса ... Це і хуліганські мотиви, і з метою провокації".

Сакал нагадав, що за всіма фактами вбивств проводяться слідчі заходи, призначені експертизи.

"Встановлено, що зброя і патрони, які використовувалися для вчинення цих вбивств, це мисливські патрони. Це вже висновок судової експертизи. Найімовірніше, це вогнепальна гладкоствольна зброя. Хочу підкреслити, що патрони, які використовувалися для скоєння вбивства, органами внутрішніх справ не використовувалися, і на озброєнні не перебувають. Немає таких патронів" , - розповів він.

При цьому Сакал підкресли , що висновки комплексної судової медичної експертизи по тілах ще немає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.