НОВИНИ

Регіонал: У мене дружина з "5 каналом" вже розмовляє, як у "Нашій Раші"

Народний депутат Анатолій Гончаров, виступаючи сьогодні на сесії Горлівської міськради зізнався, що через події в Україні його дружина вже «почала розмовляти з телевізором» і телефонує на пряму лінію 5-го каналу. Про це він заявив, відповідаючи на питання місцевого депутата Вадима Соломахи , який закликав нардепа передати прохання колегам у ВР як від більшості, так і від опозиції «почати дружити з головою».

Зокрема, Соломаха попросив Гончарова сказати депутатам Верховної Ради «хай відповідають за базар, як ми говоримо, нехай відповідають за свої слова».

«Нагнітання ситуації жодним чином не відповідає образу народного депутата. У нас є гарячі голови і з одного, і з іншого боку, а у нас зараз проблема на заводі, як відправити дітей робітників в здравницю на Західній Україні. Просто закликаю людей дружити з головою», - підкреслив Соломаха .

«Ця дискусія вже йде і ми про це там говоримо. Особливо цей 5-й канал. Кажу вам вже відкритим текстом: у мене дружина з  5 - м каналом вже розмовляє, як в Нашій Раші. У мене вже дружина почала розмовляти з телевізором і намагається їм додзвонитися на ці 625 цифр і починає їм розповідати: «Дайте об'єктивну інформацію, не нагнітати обстановку в суспільстві , яке і так напружене», - заявив у відповідь Гончаров.

На його думку , «Європа образилася, що ми не підписали цей документ. Абсолютно правильно, нехай поплаче і подивиться, що у нас відбувається. Пройде час і ми з вами в нашій власній країні навчимося жити і працювати по-європейськи».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.