НОВИНИ

Генсек НАТО стурбований спробами втягнути армію у політичне протистояння в Україні

Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен привітав скасування диктаторських «законів 16 січня», але висловив свою стурбованість спробами втягнути армію у політичне протистояння. Про це він написав у своєму твіттері.

«Потішений скасуванням законодавства, що обмежує протест в Україні, але дуже стурбований спробами втягнути армію у кризову ситуацію», - заявив політик.

«Українське військо є високоповажним і повинно залишатися нейтральним. Я продовжую стежити за розвитком подій із занепокоєнням», - додав Расмуссен.

Нагадаємо, 28 січня стало відомо, що до військових частин по всій Україні направлено телеграму «Буран» (термінова), за підписом в.о. начальника Генерального штабу міністерства оборони генерал-лейтенанта Думанського, в якій вказується на необхідність проведення термінових зборів офіцерів з метою підготовки звернення до президента України про необхідність наведення порядку в країні, іншими словами - введення надзвичайного стану.

Раніше народний депутат Анатолій Гриценко з посиланням на власні джерела заявляв, що на закритій нараді в Кабміні (27 січня – Ред.) Микола Азаров поставив завдання міністру оборони Павлу Лебедєву терміново передати до складу Внутрішніх військ два армійських з'єднання - 95-ту окрему аеромобільну бригаду (Житомир) і 25-ту окрему Дніпропетровську повітряно-десантну бригаду. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.