НОВИНИ

Путін вдруге за тиждень провів нараду з членами Радбезу щодо України

Президент Росії Владімір Путін провів другу за тиждень нараду з постійними членами Ради безпеки РФ щодо ситуації в Україні. Про це повідомляє прес-служба Кремля.

«Серед тем, які піднімалися на нараді, була також ситуація в Україні», - сказано в повідомленні.

Крім того, відбувся обмін думками в контексті майбутніх міжнародних контактів Путіна на вищому рівні напередодні Олімпійських ігор, які відкриваються в Сочі.

У нараді взяли участь голова уряду Дмітрій Мєдвєдєв, голова Ради федерації Валентіна Матвієнко, керівник Адміністрації президента Сєргєй Іванов, секретар Ради безпеки Ніколай Патрушев, міністр внутрішніх справ Владімір Колокольцев, міністр закордонних справ Сєргєй Лавров, директор Федеральної служби безпеки Алєксандр Бортніков, директор Служби зовнішньої розвідки Міхаіл Фрадков, заступник секретаря Ради безпеки Рашид Нургалієв і постійний член Ради безпеки Боріс Гризлов.

Як відомо, 24 січня Путін провів оперативну нараду з постійними членами Ради безпеки РФ , на якому обговорив ситуацію в Україні і питання врегулювання сирійської кризи

Голова польського уряду Дональд Туск під час своїх зустрічей з лідерами ЄС на цьому тижні попередив їх про можливий "чорний сценарій" розвитку подій в Україні після завершення Зимових Олімпійських ігор у Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.