НОВИНИ

"Афганці" і "Правий сектор" наполягають на своїй участі у переговорах опозиції з владою

Радикальне об’єднання «Правий сектор» і ветерани бойових дій в Афганістані хочуть виступити третьою стороною у ще незапланованому раунді переговорів між владою й опозиції з врегулювання суспільно-політичної кризи в Україні.

«У зв’язку з тим, що влада і опозиція не досягають ніяких домовленостей з врегулювання надзвичайної ситуації у державі та підводять країну на межу війни, ми, «Правий сектор», «афганці» та інші силові структури Майдану звертаємося з вимогою до влади й опозиції поновити переговорний процес і включити нас до переговорного процесу», – заявив один із лідерів об’єднання «Правий сектор», провідник ВО «Тризуб» імені Степана Бандери Дмитро Ярош.

Він наполягає, що переговорний процес потрібно відновити до початку чергової сесії Верховною Ради, що відбудеться 4 лютого.

 

Також «Правий сектор» вимагає до початку сесії Верховної Ради амністувати всіх учасників протестів, які опинилися за ґратами.

За словами Яроша, в разі амністії представники об’єднання будуть відведені з барикад на вулиці Грушевського на вихідні позиції Майдану. Проте якщо арештовані не будуть звільнені, «Правий сектор» залишає за собою право на «самостійні адекватні дії, які можуть виходити за конституційні рамки», заявив Ярош.

Як повідомлялось, також активісти "Правого сектору" обіцяють новий наступ на владу, якщо вона не звільнить їхніх побратимів.

Нагадаємо, 29 січня Верховна Рада ухвалила так званий закон про амністію в редакції представника президента у Раді Юрія Мірошниченка. Опозиція виступала проти його прийняття

Тим часом Українська Гельсінська спілка з прав людини заявила, що законом про "амністію" Верховна Рада ставить українську державу в один ряд із піратами та терористами, що використовують інститут заручників як інструмент впливу на ситуацію.

За інформацією прокуратури Києва, у масових заворушеннях, які тривали у центрі столиці, підозрюються 64 особи, з яких 44 перебувають під вартою.

Читайте також: Юрист: закон про "амністію" має корупційну складову та суперечить принципам кримінального права  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.