НОВИНИ

Герман обіцяє, що до понеділка Янукович вилікується

Народний депутат від ПР Ганна Герман запевняє, що Віктор Янукович уже у понеділок вийде на роботу. Про це вона сказала в інтерв’ю «Комсомольской правде в Украине».

«У середу ввечері президент, дійсно, звернувся до лікарні. Була дуже висока температура. У нього було до 39 градусів. Але коли ми зателефонували йому з парламенту, що нам потрібна зустріч і розмова з ним, президент приїхав. Видно було, що він з лікарні. У такому костюмі... Він сказав , що піднявся і приїхав. Але потім все-таки повернувся до лікарні і сьогодні він ще там», - розповіла Герман.

Вона також заявила, що крововиливів у Януковича не було, але він погано себе почуває.

«Лікарі сказали, оскільки вчора температура була висока, краще все-таки... Він як нормальна людина, має право захворіти. У такі морози це не важко», - сказала Герман.

«Але я думаю, що в понеділок вийде на роботу»,- додала вона.

Нагадаємо, 30 січня прес-служба Януковича повідомила, що він перебуває на лікарняному у зв’язку з гострим респіраторним захворюванням, що супроводжується високою температурою.

За інформацією ЗМІ, 29 січня Янукович прибув до парламенту на засідання фракції ПР прямо з лікарні. "У мене був крововилив, я лежав під крапельницею. Але побачивши, що тут відбувається, я приїхав до вас " , - переказують депутати слова Януковича.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.