НОВИНИ

Російські опозиціонери створили комітет солідарності з українським Майданом

"Комітет солідарності з Майданом" має намір "поширювати об'єктивну інформацію про Майдан і події в Україні , та протидіяти інформаційній війні Кремля, яку він оголосив Україні.

Також комітет планує надавати Майдану гуманітарну допомогу, здійснювати «народну дипломатію" та "встановлювати зв'язки між спільнотами активістів", - повідомили організатори.

Ініціаторами створення комітету виступили представники російської опозиції та громадські діячі Михайло Аншаков, Андрій Ілларіонов, Андрій Піонтковський, Лоліта Царі, Ольга Курносова , Павло Шелков, а також український режисер Володимир Різун.

"Комітет солідарності з Майданом" , - це відкрита структура, до якої може приєднатися будь-який бажаючий " , - заявили вони.

Також учасники комітету планують проводити масові акції на підтримку Майдану і спільні культурні проекти, зокрема, зняти документальний фільм про Майдан.

Тим часом представники Кремля радять Віктору Януковичу «придушити заколот» в Україні. Про це зокрема заявив радник Владіміра Путіна Сєргєй Глазьєв.

За його словами, «якщо Янукович не придушить «заколот», то він ризикує втратити владу, після чого на Україну чекає зростання хаосу і внутрішній конфлікт».

Нагадаємо, раніше Росія неодноразово висловлювала обурення тим, що, на її думку, Захід втручається у внутрішні справи України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.