НОВИНИ

Апарат Міноборони підштовхує Януковича до втягування армії у конфлікт

Апарат Міноборони закликає президента вжити невідкладних заходів щодо стабілізації ситуації в країні та досягнення злагоди в суспільстві. Про це йдеться у зверненні від імені особового складу апарату Міністерства оборони до президента, яке було ухвалено 30 січня на загальний зборах апарату Міноборони.

«Висловлюючи свою громадянську позицію, військовослужбовці та працівники ЗС України, які проходять службу та працюють в апараті Міністерства оборони України, закликали Верховного Головнокомандувача в межах чинного законодавства вжити невідкладних заходів щодо стабілізації ситуації в країні та досягнення злагоди в суспільстві», - йдеться у повідомленні прес-служба відомства.

Учасники зборів висловили занепокоєння ситуацією, що склалася останнім часом в державі. За словами виступаючих, події, що розгортаються сьогодні в Україні, не можуть не турбувати людей, адже вони стосуються майбутнього країни та кожного її громадянина.

«Військовослужбовці та працівники ЗС України назвали неприпустимими силове захоплення державних установ, перешкоджання представникам органів державної влади та місцевого самоврядування виконувати свої обов’язки, зауваживши, що подальша ескалація протистояння загрожує територіальній цілісності держави», - заявляє прес-служба МОУ.

Як повідомлялось, 28 січня лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявив, що введення надзвичайного стану в Україні досі стоїть на порядку денному влади.

До цього стало стало відомо, що до військових частин по всій Україні направлено телеграму «Буран» (термінова), за підписом в.о. начальника Генерального штабу міністерства оборони генерал-лейтенанта Думанського, в якій вказується на необхідність проведення термінових зборів офіцерів з метою підготовки звернення до президента України про необхідність наведення порядку в країні, іншими словами - введення надзвичайного стану.

Раніше народний депутат Анатолій Гриценко заявив з посиланням на власні джерела, що на закритій нараді в Кабміні (27 січня – Ред.) Микола Азаров поставив завдання міністру оборони Павлу Лебедєву терміново передати до складу Внутрішніх військ два армійських з'єднання - 95-ту окрему аеромобільну бригаду (Житомир) і 25-ту окрему Дніпропетровську повітряно-десантну бригаду. 

Раніше видання ZN.ua з посиланням на власні джерела повідомило, що уряд вирішив збільшити чисельність бійців спецпідрозділів МВС, обмежити рух на 30 вулицях Києва, легалізувати створення народних дружин, виділити гроші з резервного фонду держбюджету на закупівлю амуніції, боєприпасів і озброєнь для спецпідрозділів і в режимі суворої секретності готує документи провведення надзвичайного стану.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.