НОВИНИ

Активісти "Правого сектору" обіцяють новий наступ на владу, якщо вона не звільнить їхніх побратимів

Представники радикального крила протестувальників обіцяють новий наступ на владу, якщо їхні соратники не будуть звільнені.

"Ми вже й так пішли на серйозні поступки – припинили бойові дії на вулицях", - заявив газеті "Коммерсант-Украина" один із організаторів "Правого сектору", перший заступник голови "Тризуба" імені Степана Бандери Андрій Тарасенко.

"Нехай виконують наші вимоги. Якщо наші побратими, а також затримані й арештовані учасники акцій протесту не будуть звільнені, ми будемо змушені знову йти в наступ", - додав він.

Як відомо, 29 січня Верховна Рада ухвалила так званий закон про амністію в редакції представника президента у Раді Юрія Мірошниченка. Опозиція виступала проти його прийняття

Тим часом Українська Гельсінська спілка з прав людини заявила, що законом про "амністію" Верховна Рада ставить українську державу в один ряд із піратами та терористами, що використовують інститут заручників як інструмент впливу на ситуацію.

За даними прокуратури Києва,  у масових заворушеннях, які тривали у центрі столиці, підозрюються 64 особи, з яких 44 перебувають під вартою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.