НОВИНИ

Держсекретар США зустрінеться з лідерами української опозиції у Німеччині

Держсекретар США Джон Керрі планує зустрітися з головними фігурами української опозиції у Мюнхені під час міжнародної конференції з безпеки. Про це на умовах анонімності повідомив журналістам один із представників американського Держдепартаменту напередодні виїзду Керрі до Німеччини.

"У нього (Керрі – Ред.) буде можливість провести першу зустріч з головними фігурами української опозиції", - сказав представник Держдепу.

За його словами, зустріч відбудеться, швидше за все, в другій половині дня 1 лютого.

Напередодні держсекретар США Джон Керрі провів телеконференцію з лідерами української опозиції.

За словами офіційного представника американського зовнішньополітичного відомства Дженніфер Псакі, "держсекретар підкреслив безумовну підтримку демократичним прагненням українського народу по відношенню до асоціації з Європою, і привітав заяви опозиційних лідерів, спрямовані проти насильства, їх сміливу роботу щодо захисту демократії та прогрес в області досягнення цілей мирного врегулювання".

За словами Псакі, Керрі "висловив занепокоєння повідомленнями про порушення прав людини, таких як вбивства та зникнення людей".

Вона також повідомила, що Керрі "підкреслив, що США вимагають від уряду України створення юридичної комісії з розслідування цих злочинів і притягнення винних до відповідальності".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.