НОВИНИ

Леся Оробець: На кожну силову дію з боку влади народ відповідатиме протидією

Нездатність режиму президента Віктора Януковича почути людей спровокувала радикалізацію мирного протесту. Про це в інтерв’ю «Українському тижню» заявила народний депутат ВО «Батьківщина» Леся Оробець.

«Саме нездатність влади почути людей спровокувала радикалізацію мирного протесту. Доведенні до відчаю, вони почали діяти так, як діє вулиця, – відповідати силою на силу. Зупинити це вже було неможливо, тому єдине, що могли б зробити політики, – добитися максимально швидкого зниження градуса протистояння», – наголосила Оробець.

Зважаючи на постійні провокації влади, зазначила народний депутат, «це було дуже важко зробити, але, тільки-но почався переговірний процес, ситуація більш-менш нормалізувалася».

На її думку, «на кожну силову дію з боку влади народ відповідатиме протидією».

«Чи варто звільняти вулицю Грушевського? На мою думку, лише тоді, коли буде створено умови, за яких ні 30 листопада, ні подальші криваві події не зможуть повторитися. А це означає, що лише після звільнення незаконно затриманих та покарання відповідальних за злочини. Причому не лише виконавців, а й головних замовників, зокрема Захарченка. Ну й, звісно, скасування диктаторських законів», – вважає Оробець

Інтерв’ю з Лесею Оробець «Судочинства в Україні немає. Є система розправи» читайте у № 5 «Українського тижня».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.