НОВИНИ

Frankfurter Allgemeine: Янукович прагне подальшої ескалації конфлікту

Прийняті закони про амністію є насправді кроком до подальшої ескалації. Про це пише Райнхард Везер у своїй статті для німецького видання Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Прийняття закону про амністію в парламенті, 29 січня, що на перший погляд виглядає, як поступка Януковича опозиції, насправді, на думку Везера, є «кроком на шляху до подальшої ескалації».

 «Дії президента щодо цього питання підсилюватимуть опозицію у її розумінні, що режимові не можна довіряти і що переговори з ним насправді не можливі», - наголошує видання.

На думку Везера, тоді, як опозиція показала готовність до компромісу, наполягаючи на звільненні своїми прихильниками захопленого Міністерства аграрної політики, то Янукович наполіг на прийнятті такого закону про амністію, з яким більшість депутатів не було ознайомлено перед голосуванням. 

 «Схоже, що Янукович використовувати переговори з опозицією, щоб згуртувати свої сили для насильницького придушення опозиційного руху», - припускає Frankfurter Allgemeine і запитує: «Чи сидітиме опозиція склавши руки?».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.