НОВИНИ

Помер ще один активіст Майдану, який захворів на пневмонію від застосування міліцією водометів

Активіст Євромайдану з Івано-Франківщини, бізнесмен Богдан Калиняк помер в обласній лікарні. Про це пише газета "Сегодня".

Він захворів на пневмонію під час сутичок на вулиці Грушевського в Києві, повідомив мер міста Коломиї Ігор Слюзар, який добре знав померлого.

"Як виявилося, на Майдані він провів майже всі два місяці, чотири рази туди їздив точно. Наскільки я знаю, під час сутичок на Грушевського Богдан заробив пневмонію, після того, як там поливали мітингувальників крижаною водою. Ось він і захворів", - розповів він.

Слюзар розповів, що у 90-х Калиняк пішов у приватний бізнес, займався побутовою технікою і відкрив свій магазин. У нього залишилися син і дочка, а нещодавно народилася внучка.

На думку мера Коломиї, Калиняк самостійно лікувався на Майдані та запустив перебіг хвороби.

"Коли приїхав сюди, йому стало зовсім погано, якщо я не помиляюся, через пневмонію на тлі серцевої недостатності", - розповів мер.

За його словами, учора Богдану Калиняку виповнилося б 53 роки.

Фото Сегодня (Калиняк зліва)

За словами друга померлого - Віктора Позника - Калиняк багато допомагав Майдану і грошима, і товаром. "Ми жили в наметах з активістами зі східної України. Одного разу ми вийшли пройтися Києвом і привели на Майдан майже сорок людей. Богдан був дуже доброю людиною, все тримав у собі, не умів лаятися і ніколи не хворів. Навіть не можу зрозуміти, як його не стало", - розповів його друг.

Нагадаємо, активіст Євромайдану зі Львівщини - Роман Сеник - помер днями від поранення під час сутичок на Грушевського.

Ще двоє активістів померли від вогнепального поранення під час наступу "Беркуту" 22 січня. Крім цього, одного активіста, якого викрали разом з Ігорем Луценком, знайшли мертвим під Києвом.