НОВИНИ

Регіонали вчора не змогли втриматися від кнопкодавства заради "амністії" від Януковича

Свободівець Олександр Аронець опублікував відео вчорашнього голосування у Верховній Раді за законопроект про амністію протестувальників, де зафіксовано неперсональне голосування депутатів від ПР.

«Наприкінці відео чітко видно кнопкодавство Олійника та інших за "амністію" від Януковича», – написав він у Facebook.

Факт того, що зокрема регіонал Володимир Олійник голосує за себе і за колегу видно на відео з 6.58 секунди.

Вочевидь Олійник голосував на Ірину Бережну, котра сидить поруч з ним. Однак на сайті Ради йдеться, що вона - відсутня, отже її голос не зарахований.

Разом з тим, на відео чітко видно, що на робочому місці не було депутата від ПР Євгена Сігала. Втім, його голос у підсумку був зарахований.

 

Нагадаємо, вчора більшість Верховної Ради ухвалила законопроект про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань (№4021-3).

Документ передбачає, з одного боку, звільнення адміністратиіних будівель мітингувальниками — йдеться про органи місцевого самоврядування і органи виконавчої влади. Також йдеться про звільнення автошляхів.

У відповідь буде застосована амністія до всіх тих людей, які брали участь у масових заходах і перебувають під слідством, або до яких застосовані санкції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.