НОВИНИ

Рада проголосувала за "президентський" закон про амністію

Верховна Рада ухвалила без обговорення в першому читанні та в цілому законопроект про амністію учасників масових акцій за авторством представника президента в парламенті Юрія Мірошниченка.

Документ передбачає, з одного боку, звільнення адміністратиіних будівель мітингувальниками — йдеться про органи місцевого самоврядування і органи виконавчої влади. Також йдеться про звільнення автошляхів.

У відповідь буде застосована амністія до всіх тих людей, які брали участь у масових заходах і перебувають під слідством, або до яких застосовані санкції.

"За" проголосували позафракційні Бадаєв, Калєтнік, Кравчук, Круглов, Купчак, Кутовий, Поплавський, Рибак, Рибаков, двоє Табалових, 189 регіоналів і 32 комуністи.

"Регіоналка" Герман не голосувала.

Текст законопроекту не оприлюднений.

Як раніше повідомлялося, депутати від Партії регіонів залишили сесійну залу і рушили на нараду. Згодом туди ж прибув і президент Янукович

Як відомо, у Верховній Раді оголошено перерву в роботі.

Раніше парламентарі домовилися працювати доти, доки не приймуть закон про амністію учасників акцій протесту.

Нагадаємо, у парламенті зареєстровано два законопроекти про реабілітацію учасників акцій протесту. Авторами одного з них є народні депутати від фракції Партії регіонів Дмитро Шпенов і Віталій Журавський. Іншого - позафракційний депутат Юрій Дерев'янко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.