НОВИНИ

У квартирі журналіста "Українського тижня" невідомі влаштували обшук

До журналіста «Українського тижня» Олександра Михельсона в квартиру потрапили невідомі і без ордера провели обшук. Причина цього - нібито фотографія з пістолетом в руках, розміщена у мережі Facebook.

«Обшукали квартиру. Без ордера. Троє. Погонів під куртками - не видно», - написав він у Facebook.

Михельсон зазначив, що посвідчення їхні він не бачив, лише обгортку. На вимогу представитися, не відповіли.

«Підстави «обшуку: «у вас на сторінках у соцсєтях є фотографія, що у вас є пістолет. І также є інформація, шо ви радикал», - повідомив він.

«Журналістське посвідчення не вплинуло взагалі ніяк. Спробував зателефонувати, телефон вирвали з рук», - розповів журналіст.

«Квартиру не громили, тільки зразу кинули на підлогу стаціонарний телефон і роутер, на які "випадково" наступили. А мобільний мій телефон віддали, коли пішли», – зазначив Михельсон.

Журналіст збирається написати заяву в міліцію.

Як згодом повідомила "Телекритика", Олександр Михельсон, Анастасія Береза, Денис Бігус та ще близько двох десятків їхніх колег-журналістів у листопаді були учасниками навчання самооборони з короткоствольною вогнепальною зброєю для журналістів від Української стрілецької асоціації. Фото пана Михельсона з пістолетом - стопкадр з відеорепортажа «Відеотеки» - публікувалося на «Телекритиці» і у Facebook.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.