НОВИНИ

Двоє дніпропетровських бізнесменів виїхали з України через помсту влади за підтримку Майдану

Власники торговельного центру "Пасаж" у Дніпропетровську Геннадій Корбан і Борис Філатов змушені виїхати з України. Причиною стало те, що 25 січня на екрані торговельного центру замість реклами був увімкнений «5 канал», щоб люди знали про події, які відбуваються у Києві.

Заяву про виїзд із України оприлюднив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook один із власників торговельного центру Борис Філатов.

"Інформуємо, що у зв'язку тим, що влада Дніпропетровської області під керівництвом віце-прем'єра Вілкула організувала переслідування нас і нашого бізнесу (відключення енергопостачання та опалення, рейди спецпідрозділу "Беркут" в наші будівлі, реанімування кримінальних справ, інформаційні атаки на проплачених інтернет-ресурсах) ми всі змушені покинути Україну", - пише Філатов.

Він також зазначає, що влада відреагувала тиском на громадянську позицію.

"Реакція влади Дніпропетровської області на протести земляків, транслювання «5 каналу» на екранах нашого торгового центру, спроби організації допомоги постраждалим на Грушевського, вивішування прапорів Євросоюзу на наших будівлях - є абсолютно неадекватною реакцією і особистою помстою Вілкула і свідченням його агонії", - переконаний бізнесмен.

Він також поядкував усім, хто попередив його про можливість арешту й запевнив, що невдовзі повернеться.

" Не сумнівайтеся. Ми повернемося. Дуже скоро. І в іншу країну. "Лебедине озеро" скоро закінчиться....", - підсумував Філатов.

Нагадаємо, що кілька днів тому Філатов заявив про те, що підприємці міста розпочали акцію зі збору коштів на лікування та медичну реабілітацію демонстрантів, які постраждали під час акцій протесту на вулиці Грушевського.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.