НОВИНИ

Канада ввела санкції щодо українських чиновників

Канада ввела візові санкції проти ключових українських чиновників у зв'язку із застосуванням насильства до мітингувальників. Про це йдеться у спільній заяві Міністерства закордонних справ і Міністерства імміграції Канади.

«Враховуючи жорстоке придушення законного протесту і залякування опозиції, ми вирішили обмежувати в'їзд до Канади - з негайним вступом в силу - для ключових державних діячів, як прямий результат їх дій в останні дні», - йдеться у заяві.

Відзначається також, що Канада вітає недавні події в Україні з врегулювання кризи  й буде продовжувати стежити за розвитком подій в Україні і при потребі розгляне подальші варіанти дій.

"Канада вітає недавні події в Україні, ще багато що належить зробити. Український уряд повинен виконати основні вимоги народу, в тому числі щодо звітності і повного дотримання демократичних принципів", - йдеться в заяві.

Як повідомлялось, 28 січня прем’єр-міністр Канади Стівен Гарпер заявив, що «Україна котиться назад до комуністичного минулого».

Крім того, 11 грудня, після спроби української влади здійснити силову зачистку Майдану, Гарпер запевнив, що Канада уважно стежитиме за розвитком подій в Україні та розглядатиме усі можливі методи реагування, які є у розпорядженні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.