НОВИНИ

У Франції привітали скасування "диктаторських законів"

Міністр закордонних справ Франції Лоран Фаб’юс зробив у вівторок офіційну заяву стосовно ситуації в Україні. Він зазначив, що "вітає скасування українським парламентом законів, які обмежували в неприпустимий спосіб, політичні свободи".

"Це позитивне рішення, як і оголошення прем’єр-міністра України про відставку, має відкрити шлях до діалогу", - йдеться у заяві, яку поширило Міністерство закордонних справ Франції.

"Необхідно зробити все, щоб рухатися до політичного й мирного вирішення кризи", - заявив Фаб’юс.

Як повідомлялось, раніше європейський комісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле назвав важливим той факт, що позачергова сесія українського парламенту у вівторок "прокладає шлях вперед" для політичного процесу, який приведе до виходу з кризи. Згодом ЄС привітав Україну зі скасуванням "диктаторських законів".

Сьогодні Верховна Рада скасувала 9 з 12 скандальних законопроектів, за які депутати від більшості голосували за допомогою підняття рук 16 січня. Крім того, депутати переголосували за чотири з цих законів.

Ухвалення законів 16 січня викликало негативну реакцію західних політиків та офіційних осіб, а також міжнародних правозахисних організацій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.