НОВИНИ

Намісник Януковича на Луганщині погрожує "дати по зубах" хлопцям із Західної України

Голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк порадив активістам із Західної України не гратися з вогнем. Про це він сказав під час засідання обласного штабу із забезпечення громадського порядку та стабільної роботи органів влади, підприємств, установ та організацій Луганської області.

«Не грайте з вогнем, ви можете самі в ньому згоріти!» – заявив Пристюк.

Голова Луганської облдержадміністрації зазначив: «Я звертаюся до емісарів, які намагаються заїхати на луганську землю. Ви повинні знати: на Луганщині живуть дуже порядні і хлібосольні люди. Ми любимо приймати гостей. Але ми любимо не тільки відпочивати, але й працювати», – заявив голова Луганської ОДА.

За його словами, В Україні сьогодні стабільно працюють всі підприємства. «Люди розуміють, що країна сьогодні повинна жити не лише мітингами та гаслами, але й трудитися, тому що треба годувати і сім'ї, і країну, і, на жаль, багатьох нероб», – зазначив Пристюк.

Як він стверджує, терпінню приходить кінець.

«Я попереджаю ті гарячі голови, хлопців із західної України, які намагаються приїхати на Луганщину і встановити свої порядки, влаштувати тут дебош і хаос: ви отримаєте по зубах, і дуже боляче!... Чи не грайтеся з вогнем. Ви в цьому вогні можете самі згоріти. Ми нікого не чіпаємо», наголосив Пристюк.

За його словами, у них «є власна позиція».

«Ми проти того шабашу, який відбувається по областях, особливо на Західній Україні. Але ми заявляємо, що будемо стабільно працювати. У нас буде стабільна обстановка і все, що робиться в області, - в рамках закону. У своїх діях ми керуємося розумінням, що країна повинна розвиватися, і не тільки відпочивати і кричати, але ще й працювати і створювати блага. Тому заявляємо: не жартуйте, ми нікого не чіпаємо. А якщо є пропозиції співпраці - будь ласка! Ми хочемо працювати в нормальній країні і жити нормальним сім'єю», – зазначив голова Луганської ОДА.

Як повідомлялось, 27 січня депутати Луганської облради прийняли звернення до жителів регіону, в якому закликають луганців об'єднуватися в дружини, щоб захищати адміністративні будівлі від захоплення й не допустити сутичок.

Нагадаємо, Дніпропетровську ОДА обнесли колючим дротом, а в Херсоні ставлять ґрати на вікна, а також обгороджують металевими щитами.  Тим часом вхід в Одеську ОДА "замуровували" бетонними блоками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.