НОВИНИ

Місцева влада обгородила Дніпропетровську ОДА колючим дротом

Сьогодні Дніпропетровську ОДА обгородили колючим дротом і змастили солідолом, а у дворі будівлі біля багаття гріються міліціонери.

За парканом ОДА, яка минулої неділі зазнала штурму, в кілька рядів натягнута колючий дріт, а сама решітка рясно змазана солідолом-мастилом, яку дуже важко змити з одягу і тіла.

Тим часом на задньому дворі горить багаття, навколо якого постійно чергують міліціонери.

Тим часом учасників безстрокового мітингу на підтримку влади на площі перед адміністрацією не виявилося. Намети, для установки яких вчора розбивали тротуарну плитку, перенесли далі в сквер, але людей в них немає.

Кордон міліціонерів раніше перекриває прохід між облрадою та адміністрацією.

Нагадаємо, 26 січня в результаті протистояння учасників Народного віче, міліції й «тітушок» біля стін Дніпропетровської обласної державної адміністрації постраждали 10 осіб, четверо госпіталізовані. 

Згодом тітушкам, які вчора в Дніпропетровську стріляли по учасниках віче з травматичної зброї, обіцяли заплатити по 100 гривень.

Оорганізатори місцевого Майдану назвали штурм облдержадміністрації провокацією з боку влади, закликавши жителів міста «не брати участі у провокаціях, пов`язаних з так званим штурмом ОДА та інших «постановочних спектаклях», організованих групами провокаторів, частина з яких – немісцеві жителі». 

27 січня Бабушкінський районний суд Дніпропетровська постановив залишити на 2 місяці під вартою 15 активістів.

Читайте також: Хроніка Дніпропетровського штурму

Фото "Лица"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.