НОВИНИ

Гриценко: Азаров наказав Лебедєву передати у підпорядкування Захарченка армійських десантників

На закритій нараді в Кабміні (27 січня – Ред.) Микола Азаров поставив завдання міністру оборони Павлу Лебедєву терміново передати до складу Внутрішніх військ два армійських з'єднання - 95-ту окрему аеромобільну бригаду (Житомир) і 25-ту окрему Дніпропетровську повітряно-десантну бригаду. Про це на своєму персональному сайті повідомив народний депутат Анатолій Гриценко з посиланням на власні джерела.

Гриценко наголосив, що інформація перевірена і достовірна: "з надійних джерел у Кабінеті Міністрів і Міністерстві оборони".

За словами Гриценка виконання цього завдання розпочалося негайно і продовжувалося вночі.

«Міністр оборони готує директиву на передачу, однак він вніс певні власні корективи: як і визначив Азаров, Внутрішнім військам мають передати 25-ту окрему Дніпропетровську повітряно-десантну бригаду, а от замість Житомирської бригади Лебедєв вирішив передати 79-й окремий аеромобільний полк (Миколаїв). Чому такі зміни? Достеменно невідомо, можливо, Лебедєв сумнівається у лояльності десантників, які дислокуються у Центральній Україні, й більше він довіряє тим, що базуються на Півдні країни.», - повідомив Гриценко.

«Таким чином, солдат і офіцерів, які обрали по життю професію воїна, причому елітного воїна-десантника, аби захищати країну і народ від зовнішнього ворога, одним розчерком пера хочуть перетворити на поліцейських, які захищатимуть владу від власного народу. Під керівництвом міністра внутрішніх справ Захарченка...», - додав він.

Опозиціонер не сумнівається, що міністр оборони «Лебедєв виконає цей наказ, він уже його виконує, без жодних докорів сумління».

«Але маю підстави стверджувати, що далеко не всі офіцери й генерали з цим ганебним і антинародним дійством погодяться...», - наголосив Гриценко.

Як повідомлялось, вчора видання ZN.ua з посиланням на власні джерела повідомило. Що  уряд вирішив збільшити чисельність бійців спецпідрозділів МВС, обмежити рух на 30 вулицях Києва, легалізувати створення народних дружин, виділити гроші з резервного фонду держбюджету на закупівлю амуніції, боєприпасів і озброєнь для спецпідрозділів і в режимі суворої секретності готує документи про введення НС.