НОВИНИ

Опозиціонерка не піде в Раду, бо «пацанам зірвало башню»

Іти на засідання Верховної Ради 28 січня – небезпечно й немає сенсу. В цьому впевнена народний депутат, член фракції ВО "Батьківщина" Леся Оробець. Відповідний запис вона зробила на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Немає ні найменшої впевненості, що зайшовши в приміщення на Грушевського, я з нього вийду. Пацанам зірвало башню остаточно, і поки сил задушити народне повстання у них немає, ясно що постараються давити самих борзих - див. зникнення Булатова і багатьох інших в останні дні. І беркути лазять там вольготно по приміщенню ради і комітетів, не звертаючи уваги на блідих прапорщиків УДО», - переконана Оробець.

Також, на її думку, парламентська більшість могла приготувати якийсь новий пакет законів для голосування.

«Там явно готовий ще пакет якихось речей, по типу розстрілювати на місці без суду і слідства на розсуд кожного беркутівця і тому подібне. Які би звуки там хто не видавав. І цей пакет "проголосують". Хоч 100 чоловік, хоч 10, Олійник порахує, Рибак підпише. Перешкодити їм силовим шляхом ніхто не зможе і не буде, як показало 16 січня. І в мене з цього приводу залізобетонна відмазка - я жінка, в рукопашну йти не повинна, та й ефекту з мене однієї буде мало, а з ладу я вийду гарантовано», - написала депутатка.

«Народ, гуртуємось. До попередніх злочинів додались Запоріжжя, Дніпропетвовськ, Суми, три рази Черкаси. Всі, і ми, і вони, сіли в поїзд, з білетом в один кінець, і поїзд уже набрав швидкість. Будуть у Раді приймати щось путнє, типу закону про вибори Президента України в березні 2014 року чи про заборону Беркуту як злочинної організації - прилечу сизою птицею, як Ярославна в «Слові о полку Ігоревім», - підсумувала Оробець.

Нагадаємо, що 28 січня має відбутися позачергова сесія Верховної Ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.