НОВИНИ

У Тернополі суд призупинив дію рішень щодо визнання Народної ради та заборони КПУ й ПР

Суд призупинив дію опублікованих рішень Тернопільської облради, ухвалених на сесії 25 січня.

Таке рішення Тернопільський окружний адміністративний суд ухвалив сьогодні за позовом обласної прокуратури щодо протиправності дій облради на засіданні суботньої сесії. Суд також заборонив голові облради підписувати та оприлюднювати інші рішення, ухвалені на цій сесії.

Нагадаємо, що вчора Тернопільська обласна рада визнала Народну раду України, відкликала делеговані облдержадміністрації повноваження, створила облвиконком та Загін народної самооборони.

Як відомо, 23 січня мітингувальники захопили приміщення Тернопільської обласної ради, в якому розташована облдержадміністрація.

25 січня Тернопільська обласна рада відкликала повноваження, які вона делегувала облдержадміністрації, та створила облвиконком. Також облрада двома третинами голосів проголосувала за висловлення недовіри голові Тернопільської облдержадміністрації Валентину Хоптяну. 

Також депутати заборонили проводити на території області заходи за участю Збройних сил України, Міністерства внутрішніх справ України, інших правоохоронних органів з використанням спеціальних засобів, зброї та військової техніки, спрямованих на обмеження прав громадян на проведення мирних зібрань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.