НОВИНИ

У Кіровограді мітингувальники перестали блокувати ОДА після переговорів із владою

Близько 2 тисяч людей у ​​Кіровограді блокували будівлю обласної державної адміністрації. Вікна і входи в будівлю були заблоковані мішками. Однак після переговорів із головою ОДА Андрієм Ніколаєнком блокування вирішили припинити. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Протестувальники вимагали відставки керівництва області на чолі з Ніколаєнком, який вчора виступив з офіційною заявою, застерігаючи кіровоградців від протиправних дій.

"Мені відомо, що невелика, радикально налаштована частина мітингувальників разом із спеціально підготовленими бойовими групами з інших регіонів України під час Народного віче 26 січня планують штурм Кіровоградської обласної державної адміністрації" , - цитує чиновника офіційний сайт ОДА.

 

Після переговорів, які провів із лідерами опозиції голова ОДА, учасники опозиційного мітингу розійшлися з площі протягом 20-ти хвилин. Мітинг перемістився на площу Богдана Хмельницького.

«Кого там "бойкотують" протестувальники незрозуміло, адже на цій площі немає владних установ - тільки банки, кафе, туристичні агенції», - повідомляють кіровоградські журналісти. 

Тим часом у Запоріжжі учасники акції протесту штурмують місцеву облдержадміністрацію, а в Сумах мітингувальники взяли під повний контроль приміщення ОДА та зводять барикади. 

Нагадаємо, 25 січня у Вінниці протестувальники взяли штурмом ОДА й облраду. Також люди захопили ОДА у Полтаві. У Чернігові - здійснили першу спробу штурму ОДА.

24 січня у Хмельницькому мітингувальники захопили будівлю облдержадміністрації, в якій також розташовано приміщення облради.

Починаючи з 23 січня мітингувальники штурмували будівлі, в яких розміщені ЖитомирськаЧеркаськаТернопільськаВолинськаРівненськаІвано-ФранківськаЛьвівська та Ужгородська ОДА.