НОВИНИ

Опозиція не прийняла умови Януковича

Опозиція не приймає умови, висунуті президентом Віктором Янковичем під час переговорів 25 січня. Про це заявив лідер УДАРу Віталій Кличко зі сцени на Майдані Незалежності.

"На нашу вимогу скасувати "диктаторські закони" Янукович відповів лише пропозицією внести зміни до них. Наша чітка позиція - скасувати ці закони і крапка! Наші вимоги - проведення президентських виборів вже цього року. І ми не відступаємо. Ми тримаємо наші позиції на Майдані  і в регіонах. Естремістів тут немає! Ми мирні люди, які відстоюють свої права і свої вимоги", - заявив Кличко. 

"Переговори продовжуються і ми не піддаємось на жодні провокації", - додав лідер УДАРу.

Нагадаємо, раніше у будівлі Адміністрації президента завершилися переговори за участі глави Адміністрації, керівника робочої групи Андрія Клюєва, першого заступника глави Адміністрації Андрія Портнова, міністра юстиції Олени Лукаш, керівника фракції партії УДАР Віталія Кличка, керівника фракції "Батьківщина" Арсенія Яценюка і керівник фракції "Свобода" Олега Тягнибока.

Згодом міністр юстиції Олена Лукаш повідомила, що за результатами переговорів Янукович запропонував лідерам опозиції посади в уряді: Яценюку запропоновано стати прем'єр-міністром, а Кличку - віце-прем'єром з гуманітарних питань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.