НОВИНИ

У Росії занепокоєні "радикальною частиною опозиції" в Україні

Російська сторона стурбована зростанням націоналістичних настроїв, зокрема антисемітських закликів, деяких активістів Майдану. Про це повідомив департамент інформації і друку Міністерства закордонних справ Росії за підсумками телефонної розмови глави відомства Сєргєя Лаврова з генсеком Ради Європи Турбйорном Ягландом.

У повідомленні наголошується, що під час проведеної напередодні з ініціативи Ягланда розмови в центрі уваги співрозмовників була ситуація в Україні.

"Лавров висловив глибоку заклопотаність обстановкою, що складається в цій країні в результаті антиконституційних дій радикальної частини української опозиції, включаючи силові захоплення екстремістами адміністративних будівель у західних регіонах України і відсутністю належної реакції на це з боку західних партнерів", - наголошується в повідомленні МЗС.

У російської сторони "викликає тривогу й зростання націоналістичних настроїв, в тому числі антисемітські заклики деяких активістів Майдану, які з незрозумілих причин замовчуються в європейських структурах".

Російський міністр закликав генсека та інших керівників Ради Європи "до прояву зважених і об'єктивних підходів до подій в Україні з метою недопущення втручання ззовні у внутрішні справи цієї дружньої європейської країни".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.