Український тиждень № 48 (628) від 28 листопада, 2019

Зміст номеру:
Зазвичай політична партія відрізняється від збіговиська випадкових людей тим, що має певну ідеологію, яка об’єднує громадян зі схожим світоглядом. У «Слузі народу» від самого початку щось пішло не так, і під одним брендом зібралися люди різних поглядів, а також персони взагалі без жодних переконань.
Денис Казанський
Політика
На тлі політичної метушні в Києві, перманентних скандалів у партії «Слуга народу» та інтриг в оточенні Володимира Зеленського у світі відбуваються історичні події.
Ігор Лосєв
Авторські колонки
Громадяни досі не розчарувалися у виборі президента й народних депутатів, але окремі дії влади вже не викликають захвату більшості
Андрій Голуб
Політика
Куди прямує партія Святослава Вакарчука
Роман Малко
Політика
Як економічні перетворення впливають на зростання ВВП
Любомир Шавалюк
Економіка
Щоб дізнатися про поточну ситуацію з урядовим зв’язком, взаємодію з бізнесом та майбутню реформу кібербезпеки, Тиждень зустрівся з головою Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України (Держспецзв’язку) полковником Валентином Петровим.
Юрій Лапаєв
Суспільство
Чим займаються на Донбасі міжнародні організації
Єлизавета Гончарова
Суспільство
Лікар і лікарня пройшли дивовижний еволюційний шлях від давнього часу до наших днів.
Олександр Лінчевський
Суспільство
Чи підлягає реформуванню радянська система безплатної медичної допомоги
Ганна Чабарай
Суспільство
Як функціонує система охорони здоров’я в Білорусі
Сяргєй Пульша
Світ
Тиждень поспілкувався з Іриною Довгань, яка після повернення присвятила своє життя допомозі жінкам, що постраждали від насильства, і донесенню інформації про злочини Росії всьому світу.
Єлизавета Гончарова
Суспільство
Як живе Кривий Ріг сьогодні
Денис Казанський
Суспільство
До чого призведуть протести в Гонконгу
Сюзанна Вонг
Світ
Піднебесна стає дедалі агресивнішою щодо США, а також щодо ЄС та НАТО. Американці застерігають перед новим ворогом і звертають увагу на активність Пекіна на півдні Тихого океану. Німеччина та Франція бачать це інакше
Крістоф Б. Шільц
Світ
Системи освіти та охорони здоров’я не працюють, юстиція неефективна, податки величезні. Як демонструє повінь у Венеції, владі в Римі слід було б докорінно реформувати політичну систему. Однак украй потрібних реформ немає в програмі жодної партії
Дірк Шюмер
Світ
Як щедрі соціальні програми польської керівної партії «Право і справедливість» впливають на економіку та політику країни
Ольга Ворожбит
Суспільство
Уявіть себе лідером країни, яка спіймала російського шпигуна. Ось що ви маєте сказати послові Росії.
Едвард Лукас
Авторські колонки
Менеджер Девід Маркус керує Libra, найважливішим і найамбітнішим проектом у світі інтернету. Але спротив валюті Facebook зростає, а в успіх Маркуса вірять не всі
Марк Ковальскі
Світ
Ну в такому разі скажіть прямо: «Ви нам тут не потрібні! Ви шкодите суспільному здоров’ю! Вас не має бути!». «Ви», себто ми — автомобілісти, власники автівок, водії.
Юрій Макаров
Авторські колонки
Чому нас так полонить відтворюваність об’єктів, властивостей і відношень? А тому, що в ній окрім ідентичності спостерігається й негадана нетотожність.
Тарас Лютий
Авторські колонки
Якими були дитячі фільми на зорі українського кінематографа
Станіслав Мензелевський
Культура
Як розумів ідентичність Юрій Косач і чому він писав про «непропащий час»
Віра Агеєва
Історія
New Era Orchestra посідає особливу нішу в українському культурному середовищі. За 12 років свого існування цей оркестр, діяльність якого реалізовується виключно завдяки підтримці спонсорів, меценатів та партнерів, здійснив в Україні низку світових і національних прем’єр.
Анна Ставиченко
Культура
«Знаєте, я зараз аналізую свою історію. І можу сказати лише одне: українцям у Росії нема чого робити.
Станіслав Козлюк
Суспільство
Увечері 1 вересня 2010 року ми приземлилися в аеропорту імені Джона Кеннеді в Нью-Йорку. Так почалася моя нью-йоркська пригода на посаді дипломата, директора Польського інституту культури, першого радника Консульства РП у Нью-Йорку.
ОНУХ
Авторські колонки