Український тиждень № 25 (501) від 22 червня, 2017

Зміст номеру:
«Я бачу справжнього лідера…» — так Петро Порошенко ділився враженнями від зустрічі з Дональдом Трампом в інтерв’ю на Fox News.
Анна Корбут
Політика
Гельмут Коль мав багато сильних сторін. У некрологах після його смерті пишуть про видатні політичні таланти й далекоглядність у справі возз’єднання Німеччини та Європи. Він був непохитним прихильником трансатлантичної спільноти і став піонером у вибудовуванні відносин із Росією після 1991 року.
Едвард Лукас
Авторські колонки
Упродовж трьох років війни на Донбасі загинуло 10 тис. людей. Цю цифру озвучують як міжнародні експерти, так і українські політики. Водночас ніхто з них не розтлумачує, на яких джерелах формуються дані про кількість загиблих і до яких категорій вони належать
Ярослав Тинченко
Суспільство
Що може поєднати лауреата «шнобелівської» премії з генералом СБУ
Андрій Голуб
Світ
Чи мусить українська збірна з футболу боротися за участь у чемпіонаті світу, який 2018-го має відбутися в Росії
Іван Вербицький
Суспільство
Тиждень звернувся до керівника Державного регіонального геологічного підприємства «Донецькгеологія» Миколи Жикаляка, щоб з’ясувати, на які екологічні наслідки від так званої мокрої консервації шахт в ОРДіЛО та втрати державного контролю над системою дослідження стану підземних вод слід чекати на території вугільного басейну. Та поцікавилися, як, на погляд науковця з Донбасу, перетинаються політика, економіка й екологія.
Єлизавета Гончарова
Суспільство
У моєму дитинстві на сільському господарстві зналися всі, ну от просто-таки всі без винятку.
Юрій Макаров
Авторські колонки
Запровадження ринку землі не має бути самоціллю, а повинне підпорядковуватися меті успішного розвитку агросектору на основі національного малого й середнього бізнесу
Олександр Крамар
Економіка
Чи можливо зарадити відмиранню села запуском ринку землі? У чому справжній ключ до його відродження?
Роман Малко
Суспільство
Як Емманюель Макрон може вплинути на відносини між Парижем і Берліном
The Economist
Світ
За результатами парламентських виборів у Франції абсолютна більшість дасть змогу Емманюелю Макрону без перешкод затвердити новий уряд та провадити власну політику
Алла Лазарева
Світ
Тиждень обговорив із французьким філософом Жаном-Клодом Казановою, які проблеми намагатиметься вирішити Емманюель Макрон у Франції та які глобальні виклики існують для Європи зараз.
Юрій Лапаєв
Світ
У корпоративній Європі вирує оптимізм
The Economist
Світ
Як лідер лейбористів зробив революцію в бізнесі політики
The Economist
Світ
Про мову мені чомусь найчастіше думається в транспорті. А ось писати на цю тему не хочеться. Бо розумію, як це вже надокучило, як дістало на практиці.
Павло Вольвач
Авторські колонки
Остання прес-конференція Владіміра Путіна залишила відчуття рутини. Вже набридлі за багато років заздалегідь сформовані запитання й підготовлені доволі стандартні та очікувані відповіді. Жодного експромту, театр одного актора. Сам бенефіціант почувався затишно й задоволено, ніякі несподіванки не псували йому настрою. Однак дещо нове таки було.
Ігор Лосєв
Авторські колонки
Як вибудовувалися відносини держави та суспільства в радянській моделі
Станіслав Кульчицький
Історія
Як розвивалися і в що перероджувалися перші фестивалі доби Незалежності
Сергій Харинович
Культура
Найгучніша новина останнього часу — можливість продавати нерухомість, не облишаючи меж «ЛНР».
Вікторія Малишева
Суспільство
Усе пізнається в порівнянні. У Донецьку «сермяжную» правдивість цієї приказки, що встигла нав’язнути в зубах, відчуваєш найкраще.
Олександр Наумов
Суспільство
Я переглянув чергову порцію кореспонденції, яка назбиралася за час моєї відсутності, і знайшов кольорову брошуру Канадської ради.
ОНУХ
Авторські колонки