Український тиждень № 29 (453) від 21 липня, 2016

Зміст номеру:
Минулого тижня після з’їзду Республіканської партії в американських ЗМІ промайнула згадка про те, що представники команди Дональда Трампа домоглися пом’якшення програми партії у частині допомоги зброєю Україні та стримування Росії.
Анна Корбут
Світ
Статтю на цю тему автор почав писати ввечері, а вночі в Республіці Туреччина сталося те, що назвали «спробою державного перевороту».
Ігор Лосєв
Авторські колонки
Якою була боротьба за сім додаткових путівок у Раду
Богдан Буткевич, Станіслав Козлюк
Політика
Спокійно жив собі Комсомольськ на мапі України. Ніхто й подумати не міг, щоб це місто могло стати топ-темою, ніхто й уявити не міг, щоб туристи стали влаштовувати туди тури вихідного дня.
Богдан Логвиненко
Авторські колонки
В Україні можна відшукати чимало цікавих туристичних місць, які зазвичай оминають традиційні довідники для мандрівників
Роман Малко
Подорожі
Як одинаки-аматори створюють варті уваги колекції. Без меценатів і державної підтримки
Богдан Логвиненко
Подорожі
Якщо люди-музеї — це здебільшого старше покоління, то в цій підбірці етнографічно-туристичних історій здебільшого свіжа кров. Проекти, що надихають, що з’являються зав­­дяки активній молодій енергії. Може, з роками й вони перетворяться на пам’ятки, але поки що це живі страшенно цікаві організми, котрі навіть диктують свої умови в деяких нішах нашого бідного туристичного ринку.
Богдан Логвиненко
Подорожі
Як громадські ініціативи здатні розворушити внутрішній туризм
Юлія Мороз
Суспільство
Тиждень поспілкувався з легендарною Дітте Марчер, директором Bodynamic International, засновницею реабілітаційної програми для військових, яка допомогла тисячам людей повернутися до нормального життя після війни. Нині вона допомагає українським солдатам.
Роман Малко
Суспільство
Навколо флешмобу #яНеБоюсьСказати, започаткованого в соцмережі активісткою Анастасією Мельниченко, відгуком на який ста­­ли тисячі оповідей, тривають дискусії. Що це було? Кому потрібно? У частини людей інформація про насильство викликала реакцію активного несприйняття, бо «я не хочу цього бачити», «це інтимні речі, які треба повідомляти психотерапевтам», «це занадто боляче».
Ірина Рева
Суспільство
Як турецький президент шукає і призначає винних
Пінар Севінчлідір
Світ
Усім, хто напружено працює головою, знайома втома від процесу прийняття рішень. Наприкінці довгого дня нам складно знайти в собі сили, щоб усі вони були адекватні. Тоді найкращим видається відкласти цю роботу до ранку або передоручити колезі.
Едвард Лукас
Авторські колонки
Турецькій економіці потрібні нудні звичайні реформи. Натомість її підрихтовують нашвидкуруч
The Economist
Світ
Чи реально запобігати терористичним актам? Французи шукають відповідь, але не знаходять
Алла Лазарева
Світ
Майбутнє «Мистецького Арсеналу» залежить від того, чи врахує його новий директор сумний досвід минулого
Ганна Трегуб
Культура
Система державної підтримки в Росії демонструє дива неефективності. Україна ще має шанс уникнути таких помилок
Катерина Барабаш
Культура
Спека! Шалена спека! На сонці за +40 °С, і це дуже відчутно. Розмови про відпочинок і море лунають повсюди: «Їдете? Куди? Як?».
Яна Вікторова
Суспільство
Ось відчиняються двері залу, і входить одна людина, радісна та усміхнена. Сотні вітають її такими самими радісними вигуками. Овації і захват. Далі?
Станіслав Васін
Суспільство
«The sexiest man alive!!» («Найсексуальніший чоловік власною персоною!!») — так підписала своє селфі з Джастіном Трюдо одна з його численних українських шанувальниць. Хто б міг подумати, що політик із далекої країни здатний пробудити такі сильні почуття.
ОНУХ
Авторські колонки