Економіка

DOM.RIA запустив безкоштовний сервіс оцінки квартир

Дізнайтеся, скільки може коштувати ваша квартира – на DOM.RIA запрацював новий сервіс «Калькулятор вартості нерухомості».

DOM.RIA запустив безкоштовний сервіс оцінки нерухомості за основними параметрами. За допомогою калькулятора вартості нерухомості ви зможете дізнатися приблизну ринкову вартість квартири.

Як працює сервіс оцінки нерухомості

Сервіс «Калькулятор вартості нерухомості» від DOM.RIA оцінює квартиру за такими параметрами:

  • область;
  • місто;
  • район;
  • кімнатнсть;
  • площа.

Після введення всіх даних ви побачите приблизну вартість квартири. Метод грунтується на використанні багатовимірної матриці даних про вартість квартир по Україні. За своєю суттю, сервіс – покращений метод порівняльного аналізу актуальних пропозицій на ринку нерухомості.

У сервісі можуть бути не враховані такі параметри, як стан ремонту, висота стелі, особливості планування. Квартира з дизайнерським ремонтом буде в реальності набагато дорожче, ніж квартира тієї ж площі і в тому ж районі, але в жилому стані».

На ціну квартири може впливати популярність і рейтинг району, ситуація на ринку нерухомості, готовність власників виїхати відразу після підписання договору, наявність лічильників і інше. Тому на додаток до використання сервісу варто звернути увагу на мінімальні, максимальні і середні ціни на квартири в регіоні, що вас цікавить.

Наскільки важлива об'єктивна оцінка нерухомості

Об'єктивна оцінка дозволяє створити в короткі терміни максимальний попит. Продавець зацікавлений у швидкому і ефективному продажі, а саме для цього важливо ретельно прорахувати ціну квартири. Це дозволить «не продешевити» і не залишитися за межами ринку.

Не лише надто висока ціна може зашкодити угоді, але й надто низька. Оскільки потенційний покупець може не повірити, що це реальна ціна пропозиції і запідозрити якийсь підступ.

Згідно з даними ріелтора Олександра Гришка, об'єктивна ринкова ціна дозволить провести вигідну угоду як для покупця, так і для продавця. Для оцінки об'єкта можна скористатися послугами фахівців з оцінки житла. Якщо ви запрошуєте на об'єкт кількох експертів, можете отримати декілька різних цифр. Вивести середнє і порівняти ціну з ринковою допоможе об'єктивна оцінка за допомогою сервісу. Поєднуючи кілька способів оцінки ви зможете створити «коридор», в якому можна рухатися в залежності від того – чи готові ви торгуватися.

Кому буде корисний калькулятор нерухомості

Сервіс «Калькулятор вартості нерухомості» буде корисний продавцям нерухомості, покупцям, ріелторам і співробітникам агентств нерухомості.

Продавці нерухомості

Перш, ніж виставляти на продаж свою нерухомість – необхідна її адекватна оцінка. З цим впорається професійний оцінювач, але якщо хочеться зрозуміти хоча б приблизну вартість – можна скористатися сервісом «Калькулятор вартості нерухомості». У доповненні до моніторингу схожих пропозицій по району – це дасть вам найбільш наближений до істини результат.

Покупці нерухомості

Якщо ви знаєте, де і яку квартиру хочете купити, але хотіли б розуміти, на яку суму варто розраховувати – скористайтеся сервісом «Калькулятор вартості нерухомості». Введіть всі бажані параметри, разом з загальною площею передбачуваної квартири, і ви отримаєте середню вартість бажаної квартири.

Ріелтори та співробітники агентств нерухомості

Сервіс «Калькулятор вартості нерухомості» не лише дозволить зрозуміти, на яку суму може розраховувати клієнт в кожному окремому випадку, але і буде додатковим аргументом, якщо замовник за якихось причин не згоден із запропонованою вами ціною.

Реальне ціноутворення представляє собою суму об'єктивних і суб'єктивних факторів. Індивідуально прораховуються всі суб'єктивні чинники, в оцінці об'єктивних допоможе «Калькулятор вартості нерухомості»

Матеріал опубліковано на правах реклами