30 квітня, 2010

Опозиціонери чи опортуністи?

Націонал-патріотам пора приборкати свою розкольницьку «принциповість» та випалити вогнем дріб’язкові амбіції
Матеріал друкованого видання
№ 17 (130)
від 30 квітня, 2010

Батьківщина в небезпеці, до влади прийшли прихильники «остаточного розв’язання» українського питання, прихильники білоруського – але вже пришвидшеного – варіанта розвитку держави, тобто її фактичної ліквідації. Митні союзи – давня й улюблена зброя імперської політики. Білорусь уже не воскресити, і за кілька років така сама ганебна доля очікує й українську ілюзорну державу, хор Вірьовки й ансамбль Вірського вкупі з Кубанським козацьким хором будуть останніми реліктами народу, як казав Куліш, «без пуття, без честі, без поваги». А ви, українські опозиціонери, патріоти і націонал-патріоти, демократи й ліберали, й досі чубитеся за міфічні посади і преференції; вас усіх уже запихають у клоаку двоголового орла, а ви й досі пишаєтеся своїми «принципами»! Ви ніколи не могли піднестися до вершин справді національних завдань, ваші чвари й усобиці стали для вас найголовнішим, це ви своєю дріб’язковою політикою, своїми нескінченними заздрощами і мстивістю довели державу до порога ліквідації. Зрадни­­ки – це не ті кілька депутатів, які перекинулися до коаліції з такою знайомою совєтською кон­фігурацією і завданнями, а ви, всім гамузом; це ви всі 19 років незалежності потурали й сприяли культурному геноциду українського народу – його знищенню засобами чужої культури; це ви, вожді розкольницьких партій і рухів, сприяли паплюженню всього українського; це ви своєю мізерністю зробили українців посміховиськом в усьому світі, «виплекали» дивовижну псевдонацію, яка прагне не незалежності на одній з найбагатших територій планети, а рабства й небуття.

Ви, так звані опозиціонери, вже давно зганьбили слова «патріот» і «державний діяч», а тепер знову поливаєте себе помиями і не бачите, як російська течія несе вас у каналізаційну трубу. Ви сліпці, світ давно махнув на вас рукою, вже створено вісь Москва – Париж – Берлін, ви втратили і занапастили всі можливі шанси, але й досі вовтузитеся та гризетеся. Чому ви не обстоюєте справді українських інтересів? Адже ваша вовтузня – тільки ще один доказ недолугості та нікчемності. Невже ви не бачите, що незабаром унаслідок нових «поправок» до законодавства ви втратите й парламентську трибуну, а на наступних місцевих виборах оберуть уже, як за совєтських часів, тільки тих, кого призначить влада. В крайньому разі ви матиме символічне представництво, бо завжди годиться мати при дворі й кількох українських блазнів. Зараз у вас ще є шанс, ви поки що зберігаєте досить численне представництво в парламенті, але стривайте, невдовзі, після успішної «стабілізації» і «реформації» країни, вас уже не буде там і ви остаточно поставите хрест на Українській державі й на майбутньому українського народу.

Опозиціонери, єдиним результатом ваших «зусиль і боротьби» – ганебних чвар і «принципового» політиканства – стала успішна реставрація совєтського режиму з його незнищенним російським націоналізмом і нерозривно пов’язаним із ним культом «вєлікой побєди», ліквідацією української мови «за вибором батьків» і всіма іншими благами, які забезпечує партія, знову та сама, знову блок комуністів і «безпартійних» регіоналів.

Опозиціонери, схаменіться, приборкайте свою розкольницьку «принциповість», випаліть вогнем дріб’язкові амбіції, не докладайте й далі своїх рук до знищення Української держави! Єдиним імперативом для вас має бути безумовна, абсолютна єдність, бо кожна ваша «окрема» позиція – це зрада і злочин, подальше спихання українського народу в прірву небуття. Ви втратили все: владу, державу, народ, незмірні можливості здійснювати справді національну політику, тож спробуйте тепер зберегти бодай рештки честі, зніміть полуду зі своїх очей, станьте гідними величі завдань, що стоять перед вами, й тоді, можливо, ваша збережена честь урятує і народ, і державу.