23 квітня, 2010

Тепер або ніколи

Влада хоче «нагодувати народ». Чуєте, ми – худоба, нас треба годувати
Матеріал друкованого видання
№ 16 (129)
від 23 квітня, 2010

Уряд «реформаторів» виявився насправді урядом ліквідаторів, і тепер вони ліквідують усе: незалежність Української держави, саму державу і, зрештою, український народ. Слова національного гімну зневажено, свободи вже немає, є сатрапія, маріонеткове утворення, де тільки сатрап на побігеньках у Кремля може тішитися ознаками своєї бутафорської величі. Ліквідовані й надії на мир та безпеку в Європі, бо після підписаного в Харкові акта фактичного аншлюсу перед Росією відкриваються безмежні можливості енергетичного, політичного та військового шантажу. Наступним етапом буде створення так званого «спільного» Чорноморського флоту, а потім і «спільних» збройних сил. Про це вже свідчать балачки, що Севастопольська база – «наша», й обіцянки будувати на наших верфях кораблі російського флоту. Уряд ліквідаторів забезпечить нас усіх «робочими місцями»: запропонує стати виробниками російського «гарматного м’яса».

Хто винен? Провина падає на кожного з нас, відверто сказав Юрій Луценко в ефірі «5 каналу», маючи на увазі теперішніх опозиціонерів, але найбільша провина падає, звичайно, на того, хто мав найвищу владу та відповідальність, а став жалюгідним, за словами Шевченка, «юбкоборцем» і лжемесією, потім гальванізував політичний труп Януковича, а наприкінці, прагнучи вирядитись у шати Понтія Пілата, замість умити руки, з головою заліз у «багно смердюче». Опозиція має тепер унікальний шанс: або вона справді об’єднується, забувши про давні чвари та дріб’язкові амбіції, «ЄЦ’и», «правиці» та «лівиці» й захищає державу та народ, або йде в небуття разом із ними, іншого шансу вже не буде, після наступних етапів «реформації» і «стабілізації» країни опозиція втратить парламентську трибуну, внаслідок законодавчих та виборчих маніпуляцій чесні люди й патріоти вже не потраплять до парламенту. Треба діяти швидко і покласти край здійснюваній тепер у країні освітній політиці мракобісся та культурного геноциду, «толерантність» до такої політики – ганебне тавро раба на чолі кожного українця. Відтепер єдиним бастіоном і єдиною надією зберегти державу та народ є українська мова, лише беззастережний захист її в усіх сферах суспільного життя може правити за критерій громадянської чесноти, ніхто не забороняє інших мов, але утвердження позицій української мови сприятиме і зміцненню громадянського суспільства, і збереженню держави.

Влада хоче «нагодувати народ». Чуєте, ми – худоба, нас треба годувати. Влада заганяє нас у хлів і накладає повні ясла отруйного газу, а на додачу – чужого культурного комбікорму, щоб ми забули смак свободи й батьківщини.

Ми стоїмо на порозі «остаточного розв’язку» «українського питання», і тому треба чинити гуманітарний спротив, кожен громадянин повинен боронити українську мову, бо нині – це єдиний спосіб зберегти державу й тепер уже досить примарну перспективу справді жити в «сім’ї вольній, новій» європейських народів. Де поділася російська інтелігенція, оті ревнителі істини, добра й краси, невже всі тепер – чорносотенці? Якщо вам, російські інтелігенти, справді дорогі правда і добро, захищайте українську мову, бо тільки вільна українська держава може бути запорукою свободи в Росії. Невже вам паморочать голову імперські марення, невже вас тішить думка про нову імперію зла, яка вкриває метастазами ввесь світ?

Статус окупованої маріонеткової країни, дивізії московських рясоносців, які «постом і молитвою» нищать народ і державу, уваровське освітнє мракобісся – все це зникне, але треба прокинутися, відчути себе громадянами єдиної неповторної країни, що опинилася в осередку боротьби за свободу, за справді багатополюсний, рівноправний світ. Борімося й пам’ятаймо: «Слово, моя ти єдиная зброє!..» Тепер або ніколи, ще кілька років «стабілізації» – й країну затопить мертвотне болото.