Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Розкішне жлобство мешканців Конча-Заспи

Мешканці Конче-Заспи хваляться своїм побутом.

Закрите для сторонніх очей життя мешканців елітних селищ в Конча-Заспі під Києвом можна побачити в соцмережах. Місцеві жителі викладають в інтернет фото за допомогою мобільного сервісу Foursquare.

На фото мешканці Конча-Заспи хваляться дорогими автомобілями, інтер'єрами, алкогольними напоями, позолоченими камінами і роялями, застіллями, басейнами, яхтами, церковками і павичами на своїх ділянках.

 

 

Якщо уважно розглядати фото за запитом «Конча -Заспа», то можна побачити, що в будинках - дорогі меблі і інкрустовані золотом каміни.

 

 

Дівчата фотографуються в залах з дерев'яними сходами і статуями розміром у людський зріст.

 

 

А влітку місцеві жителі вважають за краще позувати на яхтах.

 

 

Люблять хвалитися тут і дорогою їжею. У Конча-Заспі на столах - гори устриць, кальяни і пляшки з дорогою випивкою. Наприклад, ексклюзивний коньяк Hennesy серії ХХ, випущений дуже в обмеженій кількості. Віталій Г. не соромиться викладати і фото, де прямо за кермом автомобіля розливає своїм пасажирам міцний алкоголь.

 

 

Бажані гості в елітних особняках - відомі закордонні музиканти. Вони або самі фотографуються в Конча-Заспі, або гостями хвалятья самі господарі. Наприклад, на святі в елітному селищі на білому з позолотою роялі грав лауреат дуже багатьох міжнародних конкурсів, а для одного з жителів на сцені співав популярний в 1990-х шведський співак Доктор Албан.

 

 

Дівчата ж скромно хваляться подарунками. Викладають фото упаковок з елітних бутіків «Санахант» і «Луї Віттон», а також ювелірними прикрасами фірми Cosmopolitan Jewellery.

 

 

Майже в кожному будинку є басейн.

 

 

А у деяких навіть власна церква у дворі.

 

 

Читайте також Розкішне жлобство по-українськи

 

За матеріалами crime.in.ua


Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.