Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

  ▪   Тиждень

Бобродії

«Кончу-Заспу атакують бобри» – такі заголовки з’явилися в українських ЗМІ не заради жарту.
Матеріал друкованого видання
№ 3 (323)
від 16 січня, 2014

Звірі справді вподобали елітне селище і господарюють там, не шкодуючи екзотичних дерев, які насадили у VIP-місцині багатії. Фахівці пояснюють цей феномен теплою зимою, яка, мовляв, активізувала популяцію бобрів у дніпровських заплавах. Можливо, й так. А по суті, можновладці отримали небажаних і вельми працьовитих сусідів.

Від їхнього нашестя не рятують ані КПП зі шлагбаумами, ані височезні мури, ані тренована охорона. Бобри, полювання на яких заборонено, потрапляють туди, куди часом не здатні дістатися допитливі журналісти й громадські активісти, і вони в змозі нагадати, що так звані господарі життя не такі вже й господарі. Як знати, можливо, тепла зима активізує інших тварин, наприклад лосів і кабанів, у «президентському» мисливському господарстві, й ті також схочуть заявити свої права на межигірські ліси. Чи стане в такому випадку у МВС спецпідрозділів для того, щоб оберігати угіддя гаранта від активістів Майдану і «повсталих» звірів одночасно?

Можна кивати на глобальне потепління, а можна вирахувати нову народну прикмету: якщо природа повстає проти режиму і його функціонерів, то довго така влада не протримається.


Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.