Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

  ▪   Тиждень

Президентська географія

Щодо засвоєння професором Януковичем шкільної програми давно виникали сумніви. Однак досі вони стосувалися здебільшого пізнань президента в царині літератури.
Матеріал друкованого видання
№ 1 (321)
від 9 січня, 2014

Тепер очевидними стали пробіли в географії. Те, що Віктор Федорович схибив у зовнішньополітичних координатах, уже ні для кого не є таємницею, але він і на українській місцевості останнім часом орієнтується не вельми.

У 2012-му президентське «покриття» не поширювалося лише на Волинь, тож торік на Різдво гарант завітав саме туди.

А от далі його мандрівний запал став згасати: за весь 2013-й він устиг лише в 11 регіонів, причому рідну Донеччину відвідав тричі. А ось більшість західних областей і добра половина центральних не вписалися в щільний графік робочих поїздок Януковича.

Цікава статистика: 2012-го він мав 26 робочих поїздок регіонами, 2013-го – 21. Але різниця відчутна: схибив десь президентський компас, підвели зорі межигірську астролябію, й азимути гаранта стали дедалі одноманітнішими й передбачуванішими.

Сучасна мапа України для Віктора Федоровича, схоже, складається із зон підвищеного комфорту («Межигір’я», Донецьк, Єнакієве), територій, придатних для приємних подорожей (Крим, Київщина, південно-східні області) й terra incognita – так звані опозиційні області, які гарант свідомо ігнорує.

Хіба що завітає на якусь екзотичну забаву, як-от військові навчання на Яворівському полігоні, що на Львівщині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.