Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Російські галюцинації, або які жахіття чекають на українців після Угоди з ЄС

Європа - це страшно, вважають росіяни. І небезпідставно. Такого раю, як в Росії, більше ніде на земній кулі знайти не вдасться…

В Росії діти давно перестали боятись традиційних страшилок, а дорослі громадяни й поготів. Але це не проблема.

Російська пропаганда така потужна, що може виліпити жахіття з чого завгодно. На тлі українських прагнень до ЄС цей вид творчості в Росії набрав особливого розмаху. Креатив пропагандистів аж зашкалює і нерідко, як і годиться, доходить до маразму, що переростає своєю чергою у народну творчість.

 

 

Один з російських журналістів, Дмітрій Ольшанскій, оприлюднив на своїй сторінці в соцмережах підбірку найбільш поширених та яскравих страшилок. Чи це його власна інтерпретація чи збірка найкращого, що вдалося почути, невідомо. Але підбірка варта, аби бути максимально поширеною серед українців. Назвемо її останнім кремлівським попередженням.

Читайте мовою оригіналу, бо перекладати таке було б блюзнірством. Читайте і бійтеся…

 

 

«Вся правда о евросадоме

    А одну девочку в Норвегии Гринпис заставил выйти замуж за пингвина в зоопарке, и она умерла.

    А одна старушка в Швеции стала проституткой в доме престарелых, и ей пришлось спать со всеми пенсионерами города, и она умерла.

    А одна девочка в Дании пришла в школу с крестиком, а ей говорят сними крестик, а она не сняла, и тогда ее распяли на кресте, и она умерла.

    А одному мальчику в Англии сказали, что он должен стать гомосексуалистом, но он не поверил, а потом он посмотрел на других гомосексуалистов, не выдержал и тоже стал гомосексуалистом, и умер.

    А одну женщину во Франции вызвали в полицию и сказали, что она должна выдать замуж двух дочек шести и восьми лет за арабов, а она отказалась, но к ней пришли и дочек забрали, и она умерла, и дочки тоже умерли.

    А одного мальчика в Германии заставляли кричать Хайль Гитлер и быть гомосексуалистом, но он не хотел, и тогда пришли турки и забрали его, и он умер.

    А одна женщина в Голландии пришла в церковь, а ей говорят, что церковь закрыта и вместо нее бордель, и теперь она должна там работать и кричать Хайль Гитлер, а она отказалась, и тогда гомосексуалисты распяли ее на кресте, но она не умерла, а потом пришли арабы, и тогда она умерла.»

 

 

Читайте також Росію знову скропили “крокодилячі” сльози Путіна

 

За матеріалами ibigdan.livejournal.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Новини за темою
Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.