Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Луганський депутат пишається злочинним інтернаціоналізмом свого регіону

Донбас - секрет успіху.

Депутат Луганської облради від Партії регіонів Арсен Клінчаєв чесно і прямо заявив, що Партія регіонів спирається на каторжників і складається з напівкримінальних елементів. Ось фрагмент з його інтерв'ю журналістам сайту Політика 2.0.

І після цього вони ображаються, що їм кричать "Банду геть" ...

 

"Янукович по своей сущности имеет стержень.

Я всегда говорил почему наш Донбасс особенный.

Первое: заселяла сюда Екатерина каторжников, чтобы строить заводы и фабрики. Кто такой каторжник? Это человек, который имеет внутренний стержень и который способен бороться против системы.

Второе: это те люди, которые в 90-х годах сколачивали банды. Банды были национальные: армяне к армянам, грузины к грузинам, русские к русским; а здесь, на Донбассе, они были интернациональными. Если взять Доброславского, у него было практически 60 народностей!

Третье: Завод на заводе, заводом погоняет. То есть, интернационализм, плюс личности, способные идти на грани административно-уголовного наказания и бешеный финансовый поток привел этих людей к власти. И поэтому, в ближайшие пять лет Партия регионов будет лидером."

 

 

Гарно сказано. Відразу б так.

Треба епіграфом до партійної програми регіоналів друкувати.

 

Читайте також Чию голову прикрасить шахтарська каска за 340 тис грн?

 

За матеріалами frankensstein.livejournal


Теги
Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.