Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Чию голову прикрасить шахтарська каска за 340 тис грн?

В Донецьку створили коштовний символ духовності для Януковича

Ну слава Богу, тепер в Україні є ще один символ духовності – шахтарська каска з чистого срібла, латуні та унікальних чорних діамантів та ще й з 16 барельєфами з історії видобутку вугілля. Ба більше, там ше й барельєф Святої Варвари і молитва. Одним словом цілий вінегрет намішано в унікальному витворі, який – “как мозоли на натруженных руках шахтера, расскажет о трудностях шахтерского труда”.

 

 

Невже про труднощі шахтарського життя треба розповідати таким способом? Але автор шедевру так не вважає “Основная идея – создание каски-оберега как символа связи между прошлым и будущим наиболее мужской и героической из мирных профессий. Эта каска – это объект для понимания перспектив цивилизации. Основная задача – передать всем опыт памяти глазами барельефов”.   Ну як каска може вплинути на розуміння перспектив цивілізації? Ну але це цитата. В них ніколи ніхто не вчитується, просто розмножують.

 

 

Найдорожчу каску в Україні відлила донецька майстриня. Витвір ювелірного мистецтва офіційно посів своє місце в національній книзі рекордів. Його вартість – понад 340 тис. гривень. Зроблена каска у натуральну величину з латуні, срібла, чорних діамантів та антрациту. Автор каски – Тетяна Калюжна.

 

 

Хто саме хоче мати шахтарський шолом на кілька сотень тисяч гривень у себе на голові, наразі не повідомляється, але і без того зрозуміло, що найкраще пасуватиме вона лише одній людині - Віктору Федоровичу Януковичу…

 

 

Ура, тепер у нас є не лише символ духовності, а й практично заявка на свого українського Херста. Що далі? Мозолі шахтарів у формаліні? Теж було б дуже ефектно.

 

 

Читайте також Волинський поет про Януковича: «А він в нас є, і він у нас один…»

 

За матеріалами ragu.li , gazeta.ua ,


Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.