Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Добкін погрожує політичним опонентам через "одне місце"

Харківський губернатор пообіцяв засунути націоналістам портрети Шухевича і Бандери в…

Очільник Харківської області, знаменитий інтелігент Михайло Добкін продовжує дивувати Україну своїм інтелектом та красномовством.

Виступаючи на засіданні облради він ризикнув розповісти про свої потаємні бажання. Щоправда, висловив їх завуальовано у кращих фрейдистських традиціях, зате з властивою йому прямолінійністю та відвертістю.

Обурившись критикою свободівки Ірини Фаріон сучасної системи освіти в Україні і зокрема її заявою, що у дітей в школах навантаження як на каторзі, а вчителі просувають радянську ідеологію Добкін сердито заявив, що Харківська область закрита для ідеології ВО «Свобода».

Також він не проминув вкотре зазначити, що представників націоналістичного руху він вважає флорою і фауною, фашистами і націонал-рагулями.

А на завершення пригрозив, що якщо «представники партії «Свобода» сунуться до Харкова зі своїми законами і правилами - він засуне портрети Шухевича і Бандери, в ті місця тіла, де їм буде більш комфортно».

 

 

 

Читайте також Кернес остаточно «гепнувся» на власному культі особи

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.