Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

  ▪   Святослав Птіцин

Картина доби: Янукович на гоночному авто мчить шляхом перемог

Українського гаранта Конституції порівнювали з Африкою, бачили у ньому Мазепу, Божого ставленика на землі, втілення американської мрії. Однак автогонщиком, як його молодший син , президент не був іще жодного разу.

Думаєте культура високої поезії і живопису на честь входження когось там кудись там – це релікт XVIIІ ст? Помиляєтесь! Знайомтесь – донецька художниця Тетяна Пономаренко-Левераш, палка шанувальниця  чинного президента і її робота «Шляхом перемог». Створена спеціально до візиту Віктора Федоровича на  Донбас.

«На портреті я кілька разів змінювала погляд. Він дуже змінився. Я довго шукала... Спочатку він дивився на глядача, трошки позував, а зараз - ось ця стурбованість, смуток в очах, чітка вольова позиція особи. Ось це я спробувала зобразити. Це зобразити можна тільки в гонках, коли людина когось обігнала, не зійшла з дистанції. Ззаду пил, машини, український пейзаж. Це все було в Амвросіївці», – розповіла художниця про важкі творчі муки в процесі написання картини.

Пономаренко-Левераш додала, що хотіла зобразити Януковича так, аби пил на застив йому очі і «аби він знав шляхи, виходи із ситуації».

Чи сподобалася кропітка робота художниці самому гаранту – таємниця. Однак охорона, певно про всяк випадок, забрала портрет президента-гонщика і відвезла до аеропорту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.